Poleć nas znajomym | Dodaj do ulubionych | HOTLINE +48 723 004 744
Należymy
do programu:
> apartamenty-cystersow.pl > dlaczego-krakow

 


Nocowanie w apartamencie może być świetną alternatywą do drogich i ciasnych pokoi hotelowych. Wszyscy, którzy chcą zwiedzić ciekawe miejsca z bogatą historią powinni odwiedzić Kraków. Budynki na Starym Mieście kryją w sobie wiekową tajemnicę i magię, dzięki czemu spacerując wieczorami możecie przenieść się trochę w czasie podziwiając uroki danego miejsca. Kraków ma do zaoferowania bardzo wiele różnorodnych atrakcji. Przebywając w tym mieście pod dostatkiem macie rozrywki. Możecie udać się m.in. do teatru, kina lub klubu. Zdając sobie sprawę z faktu, że udany pobyt jest tylko wtedy, gdy się dobrze wypocznie, to oferujemy Państwu w pełni wyposażone apartamenty mieszczące się blisko rynku i na Kazimierzu. Oczywiście dostępne w ofercie są także inne lokalizacje.



Do dyspozycji Państwa jest bardzo duży wybór apartamentów. Na stronie palace-apartments.pl możecie przejrzeć całą ofertę i wybrać apartament spełniający wasze oczekiwania. Nasze apartamenty w Krakowie są tak zlokalizowane, że spoglądając z okna można zobaczyć rynek, wieżę kościoła Mariackiego oraz wąskie uliczki Starego Miasta. Możemy zaproponować również Państwu zorganizowanie wycieczki do takich miejsc jak Wieliczka, Zakopane, Wadowice czy Oświęcim. Podczas podróży towarzyszyć będzie wam przewodnik, który opowie najciekawsze historie danego miejsca.



Jeśli lubicie Państwo aktywnie spędzać czas i taka forma wolnego czasu wam odpowiada, to możemy zorganizować wypożyczenie skuterów i rowerów. Taka forma zwiedzania pozwoli odkryć wam w sposób szybki i sprawny największe uroki Krakowa. Turyści odwiedzający to miasto śmiało stwierdzają, że pomimo tego, że Kraków jest dużą aglomeracją żyje jednak swoim spokojnym rytmem. Każdy, kto tu przybędzie poczuje się zrelaksowany i wypoczęty.


Apartamenty w samym sercu Krakowa, zakochaj się w tym miejscu



Portal został
wykonany przez:
posiadasz własny apartament i chcesz oferować za pośrednictwem naszych portali? Zadzwoń +48784222762