Poleć nas znajomym | Dodaj do ulubionych | HOTLINE +48 723 004 744
Należymy
do programu:
> apartamenty-cystersow.pl > praca

Pracuj u nas!

Zajmujemy się wynajmem luksusowych apartamentów w Krakowie. Nasi główni klienci, to pracownicy korporacyjni oraz turyści. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych pracowników, to poniżej znajdują się aktualne oferty pracy oraz szczegółowe informacje na temat oczekiwań jakich wymagamy od zgłaszających się kandydatów.

Do naszego młodego zespołu zatrudnimy na stałe studentkę zaoczną do obsługi noclegów w naszych apartamentach.

Zakres obowiązków:

  • meldowanie gości zagranicznych w apartamentach
  • pobieranie należności
  • udzielanie informacji
  • pomoc w przygotowywaniu i sprzątaniu apartamentów
  • współpraca z personelem sprzątającym
  • zlecanie napraw w apartamentach
  • przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • biegła znajomość j.angielskiego
  • dyspozycyjność - praca 7 dni w tygodniu i święta
  • niekaralność i bezwzględna uczciwość
  • status studentki zaocznej
  • znakomita komunikacja
  • prezencja i miła aparycja
  • umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielne rozwiązywanie problemów
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • prawo jazdy kategorii B

Praca stała od zaraz, umowa zlecenie.

Prosimy o przesłanie CV koniecznie ze zdjęciem.

Wyślij nam CV

Portal został
wykonany przez:
posiadasz własny apartament i chcesz oferować za pośrednictwem naszych portali? Zadzwoń +48784222762